Menu
Obec Spišské Bystré
ObecSpišské Bystré

Novoročný príhovor starostu obce

Novoročný príhovor starostu obce 2

Novoročný príhovor starostu obce - 2024

Vážení spoluobčania,

dovoľte mi, aby som sa Vám už tradične prihovoril v tento slávnostný, prvý deň, roku 2024. Rok, ktorý sme práve prežili, bol plný vzácnych chvíľ, ktoré sa navždy zapíšu do našich sŕdc. Tieto spomienky, nech už sú radostné alebo výzvami, nám otvárajú dvere k novým príležitostiam. Teraz stojíme pred križovatkou minulosti a budúcnosti, a je na nás, ako budeme s týmito skúsenosťami narábať a aký smer si zvolíme.

Nový rok je pred nami i ako otvorená kniha plná nepísaných príbehov a neobjavených príležitostí a s ním prichádzajú nové možnosti, nové predsavzatia a nová nádej. Meníme svoje sny, túžby, názory na život, no jedna vec by nemala zmiznúť - naša snaha byť lepšími a tolerantnejšími jeden k druhému. Práve naším pozitívnym prístupom môžeme urobiť z roka 2024 skutočný skvost.

Aj touto cestou chcem vyjadriť hlbokú vďaku všetkým vám, ktorí ste minulý rok prispeli ku krajšiemu a lepšiemu životu v našej obci. Vaše návrhy, pripomienky, a dokonca aj slová kritiky sú cenné a ukazujú, že sme silná komunita, ktorá dokáže spoločne rásť.

S úprimnou vďačnosťou sa chcem poďakovať zamestnancom obecného úradu, pracovníkom aktivačných prác a všetkým zástupcom občianskych združení. Vaša práca prispieva k vytváraniu teplej a láskavej atmosféry, ktorá napĺňa našu obec šťastím a jednotou.

Milí spoluobčania,

do nadchádzajúceho nového roku 2024 Vám v mene svojom, prajem veľa síl a šťastia v každodennom živote. Prijmite prosím aj želanie pevného zdravia, vzájomného pokoja, harmónie a zlepšenia medziľudských vzťahov. Nech Vám prinášajú radosť a šťastie Vaše deti a nech sa dlho môžete tešiť z prítomnosti Vašich najbližších. Rozdávajme okolo seba dobrú náladu, usilujme sa prekonať zlo dobrom a ceňme si to, čo má naozaj skutočnú ľudskú hodnotu.

Šťastný, spokojný a úspešný NOVÝ ROK 2024

Vám želá starosta obce  Marián Luha        

Dátum vloženia: 1. 1. 2024 12:50
Autor: Správce Webu

Život v obci

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Dnes má meniny

Meniny má Henrich, Egon, Enrik, Enriko, Henrik, Henrika, Lota, Šarlota

Aktuálna teplota

15.7.2024 10:07

Aktuálna teplota:

26.8 °C

Vlhkosť:

61.4 %

Rosný bod:

18.7 °C

Kalendár zberu odpadu

Kalendár triedeného zberu komunálneho odpadu - 2024  Typ: PDF dokument, Velkosť: 167.82 kB

         

Zber nebez. odpadu mob. zberňou v obci bude v termínoch:

25.6.2024 - 2.7.2024

Odkazy

2

Projekty

euop

fond na podporu umenia

psktabuľa

obnova dediny

Preklad (translations)

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:5
DNES:286
TÝŽDEŇ:286
CELKOM:1590683

Villa Cubach

Villa Cubach

Náš mapový portál

Mapový portál

Virtuálny cintorín

Virtuálny cintorín

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Navždy nás opustili

Navždy nás opustili

elekos

 

 

elekos

Náučné chodníky

Náučné chodníky v obci

SMS spravodaj

Sms spravodaj