Novoročný príhovor starostu obce

Novoročný príhovor starostu obce 2

Novoročný príhovor starostu obce - 2024

Vážení spoluobčania,

dovoľte mi, aby som sa Vám už tradične prihovoril v tento slávnostný, prvý deň, roku 2024. Rok, ktorý sme práve prežili, bol plný vzácnych chvíľ, ktoré sa navždy zapíšu do našich sŕdc. Tieto spomienky, nech už sú radostné alebo výzvami, nám otvárajú dvere k novým príležitostiam. Teraz stojíme pred križovatkou minulosti a budúcnosti, a je na nás, ako budeme s týmito skúsenosťami narábať a aký smer si zvolíme.

Nový rok je pred nami i ako otvorená kniha plná nepísaných príbehov a neobjavených príležitostí a s ním prichádzajú nové možnosti, nové predsavzatia a nová nádej. Meníme svoje sny, túžby, názory na život, no jedna vec by nemala zmiznúť - naša snaha byť lepšími a tolerantnejšími jeden k druhému. Práve naším pozitívnym prístupom môžeme urobiť z roka 2024 skutočný skvost.

Aj touto cestou chcem vyjadriť hlbokú vďaku všetkým vám, ktorí ste minulý rok prispeli ku krajšiemu a lepšiemu životu v našej obci. Vaše návrhy, pripomienky, a dokonca aj slová kritiky sú cenné a ukazujú, že sme silná komunita, ktorá dokáže spoločne rásť.

S úprimnou vďačnosťou sa chcem poďakovať zamestnancom obecného úradu, pracovníkom aktivačných prác a všetkým zástupcom občianskych združení. Vaša práca prispieva k vytváraniu teplej a láskavej atmosféry, ktorá napĺňa našu obec šťastím a jednotou.

Milí spoluobčania,

do nadchádzajúceho nového roku 2024 Vám v mene svojom, prajem veľa síl a šťastia v každodennom živote. Prijmite prosím aj želanie pevného zdravia, vzájomného pokoja, harmónie a zlepšenia medziľudských vzťahov. Nech Vám prinášajú radosť a šťastie Vaše deti a nech sa dlho môžete tešiť z prítomnosti Vašich najbližších. Rozdávajme okolo seba dobrú náladu, usilujme sa prekonať zlo dobrom a ceňme si to, čo má naozaj skutočnú ľudskú hodnotu.

Šťastný, spokojný a úspešný NOVÝ ROK 2024

Vám želá starosta obce  Marián Luha