Poďakovanie

Mnohí z Vás ste určite zachytili udalosť, ktorá sa udiala v nedeľu 29.01.2023, kedy došlo k požiaru rodinného domu na ulici SNP.

Mnohí z Vás ste určite zachytili udalosť, ktorá sa udiala v nedeľu 29.01.2023, kedy došlo k požiaru rodinného domu na ulici SNP. Obec Spišské Bystré, zastúpená starostom obce Mgr. Mariánom Luhom, sa chce aj touto cestou verejne poďakovať HAZZ Poprad, dobrovoľníkom a predovšetkým členom DHZO Spišské Bystré, ktorí prišli na miesto nešťastia so svojou technikou ako prvý. Vďaka profesionálnemu, obetavému a rýchlemu zásahu všetkých zúčastnených sa podarilo požiar lokalizovať, dostať pod kontrolu a zabrániť tak ešte väčším materiálnym škodám, alebo nebodaj strate toho najcennejšieho, ľudského života. Aj táto udalosť ukázala, aké dôležité je mať na území obce dobre fungujúcu zložku, akou DHZO Spišské Bystré určite je. Ďakujeme!

V súvislosti s touto nešťastnou udalosťou Obec Spišské Bystré v súčasnosti podniká všetky potrebné kroky na zriadenie transparentného účtu, prostredníctvom ktorého bude možné rodine Fábryovej pomôcť. O možnostiach pomoci Vás budeme čoskoro informovať.

Dátum vloženia: 30. 1. 2023 11:51

Meniny má Marcel, Hvezdoň