Pavel "Hirax" Baričák a Ján Marton - POZOR ZMENA

Pozývame Vás na motivačnú prednášku Pavla "Hiraxa" Baričáka a s jediným cieľom: "Snaha o načerpanie životnej energie, uvoľnenie, súznenie, nadýchnutie sa." Streda 11.mája o 18:00 hod., v kultúrnom dome Villa Cubach.

🎉 Pavel "Hirax" Baričák a jeho motivačná prednáška s jediným cieľom: "Snaha o načerpanie životnej energie, uvoľnenie, súznenie, nadýchnutie sa."

📚 Hudobník, cestovateľ, fotograf, poet, spisovateľ. Autor úspešnej série Šlabikár šťastia bude rozprávať aj o technológiách ako sa vyrovnať s tlakom ťaživých okolností, ktoré nám prináša život.

🎶 Hudobný a poetický hosť: Ján Marton

POZOR ZMENA TERMÍNU
🗓️ Streda 11. mája 2022
⌛ 18:00 hod.
💠 Villa Cubach - Spišské Bystré

Oznamujeme Vám, že motivačná prednáška Pavla "Hiraxa" Baričáka, ktorá sa mala pôvodne uskutočniť zajtra, t.j. streda 20. apríla 2022 o 18:00 hod. v kultúrnom dome Villa Cubach sa  zo zdravotných dôvodov zo strany pána Baričáka presúva na nový termín a to STREDU 11. mája 2022 o 18:00 hod..

🎟️ Pôvodne zakúpené lístky ostávajú samozrejme v platnosti. V prípade ak ich chcete vrátiť môžete tak urobiť buď na Obecnom úrade Spišské Bystré alebo v predajni rozličného tovaru na prízemí Obecného úradu Spišské Bystré.

🙏 Ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie a ďakujeme za pochopenie.

🎟️ Lístky si stále môžete zakúpiť v predpredaji za 8 € na Obecnom úrade Spišské Bystré alebo v predajni rozličného tovaru na prízemí obecného úradu. V prípade voľnej kapacity bude vstupné na mieste 10 €.

🎊 Tešíme sa na Vás!

hirax