Aktuality - Kubašský festival s Petrom Stašákom 2023

KF 2023

Obec Spišské Bystré a Peter Stašák Vás pozývajú na jubilejný 25. ročník Kubašského festivalu s Petrom Stašákom.

Obec Spišské Bystré a Peter Stašák Vás pozývajú na jubilejný 25. ročník Kubašského festivalu s Petrom Stašákom. V sobotu 26.augusta 2023 sa od 16:00 hodiny v areáli Kubašok môžete tešiť na bohatý kultúrny program v ktorom sa predstavia Pavol Stašák, Milan Iván, Silvia a Peter Klimentovci, Jana Slowinska – Stašáková, Peter Košč, duo Mirka a Ondrej, Marta Križanová, Karol Konárik, Vladimír Čečot, domáci Folklórny súbor Rovienka, známe zoskúpenie Rene Rendy & Cicoband, známy slovenský spevák Lukáš Adamec, Peter Stašák s kapelou.

Čaká na Vás bohatá tombola, občerstvenie, chýbať nebudú ako tradične ani detské atrakcie a diskotéka do rána.

Vstupné: deti do 15 rokov zdarma, v predpredaji 4 € na mieste 5 €.

Lístky si môžete zakúpiť od pondelka 10.júla 2023 v predpredaji za 4 € na prízemí Obecného úrade Spišské Bystré v kancelárii prvého kontaktu.

Viac informácii Vám radi poskytneme e-mailom na kultura@spisskebystre.sk alebo na telefónnom čísle 0911 741 740.

Kubašský festival s Petrom Stašákom 2023

Dátum vloženia: 10. 8. 2023 13:42