Aktuality - Komunitný plán sociálnych služieb

Obecný úrad

Obec Spišské Bystré pripravuje nový Komunitný plán sociálnych služieb. V tejto súvislosti Vás prosíme o súčinnosť a to aby ste vyplnili dotazník.

Obec Spišské Bystré pripravuje nový Komunitný plán sociálnych služieb. V tejto súvislosti Vás prosíme o súčinnosť a to aby ste vyplnili dotazník.

Cieľom dotazníka je zistiť potreby občanov v jednotlivých oblastiach ich života. KPSS pomôže zlepšiť rozvoj, rozšíriť ponuku a kvalitu sociálnych služieb zabezpečovaných obcou, a inými poskytovateľmi, zlepšiť kvalitu sociálnej infraštruktúry, vzdelávania, športu, kultúry, atď.. Ďakujeme za Váš čas a ochotu pri vyjadrení názoru na predmetnú oblasť. Dotazník je anonymný. Pri vypĺňaní voľte odpovede tak, aby čo najviac zodpovedali Vašim predstavám. Otázky by mali inšpirovať k prijatiu opatrení za účelom zvýšenia kvality služieb a prostredia v ktorom žijete. (Prosíme uvádzajte konkrétne návrhy)

Dotazník môžete vyplniť online na tomto odkaze:

Alebo si ho môžete stiahnúť, vytlačiť, vypísať a následne ho doručte buď osobne alebo aj elektronicky na obec@spisskebystre.sk.

Komunitný plán sociálnych služieb - Dotazník pre obyvatelov

Formular pre obyvatelov II zjednoduseny s KPSS.pdf