Aktuality - Dom smútku - rekonštrukcia

Dom smútku

Obec Spišské Bystré plánuje v 30. týždni, prostredníctvom vysúťaženého zmluvného dodávateľa, začať s rekonštrukciou vnútorných priestorov Domu smútku.

Obec Spišské Bystré plánuje v 30. týždni, prostredníctvom vysúťaženého zmluvného dodávateľa, začať s rekonštrukciou vnútorných priestorov Domu smútku. V rámci uvedenej investičnej akcie bude realizovaná oprava zatekajúcej strechy a taktiež ostatných vnútorných priestorov. Odhadovaná doba realizácie práce je 60 dní. Z tohto dôvodu týmto prosíme občanov, aby v prípade úmrtia bezodkladne kontaktovali správu cintorína p. Orolina na tel. čísle: 0902 919 744, nakoľko počas uvedenej lehoty nebude možné využívať priestory Domu smútku. Dočasné uloženie zosnulých bude zabezpečené podľa kapacitných možností okolitých obcí. Obec Spišské Bystré urobí všetko potrebné preto, aby uvedené práce boli zrealizované v čo možno najkratšom čase. Ďakujeme za pochopenie.

Dátum vloženia: 18. 7. 2023 15:13